یا «مدعی انرژی درمانی

و جسم و روحی سلامت دارند اما کسانی که دچار غم، ناامیدی، ترس، شکست های پی در پی، انواع بیماری های جسمی و روحی می شوند چاکراهایی غیر فعال دارند. کسانی که روحیه خوب و آرام دارند کسانی هستند که از درون چاکراهایی باز و فعال دارند و به صورت ناخودآگاه یا آگاهانه چاکراهای خود را پاکسازی می کنند. انجام تمرینات مراقبه باعث می شود که انرژی حیات و پراناها به میزان صحیح و زیاد وارد بدنتان شود و چاکراهای اصلی بدن را مطهر و پاک نگاه می دارد. آنقدر این کار را تکرار کنید تا احساس کنید کف دستانتان بسیار گرم شده شما در این حالت در حال دریافت انرژی حیات و پراناها هستید. برخی افراد هستند که از درمان های پزشکی به صورت علمی ناامید شده اند و می خواهند که روش های دیگری را برای شفابخشی امتحان کنند در برخی جوامع در طول تاریخ این نوع درمان و شفابخشی را یک خرافات می دانستند. برخی نقاط بدن که کدر و تیره هستند را شناسایی می کند، و به آن قسمت ها از طریق کف دستانش انرژی می فرستد. قبل از شروع به خواندن مقاله قدرت شفا بخشی چاکراهای بدن بهتر است بگوییم همه انسانها از استعداد قدرت شفابخشی برخوردار هستند برخی این استعداد ذاتی را که خداوند در وجود هر انسانی قرار داده است را شکوفا می کنند و از آن در جهت نیل به اهداف جهان استفاده می کنند.

باید در این زمینه آموزشهای ضروری داده شود. انسانها از قدرت های منحصر به فردی برخوردار هستند که هر که به این عالم علاقه مند هست می تواند در جهت قدرت و نیرو گرفتن در این زمینه فعالیت و تمرین کند. این روش به آرامش بیشتر مادر کمک می کند و در نتیجه فشار و استرس برای نوزاد به حداقل می رسد. با صورتی رو به پایین روی تخت دراز کشیده و با ترس و لرز منتظر شروع ماساژ بودم. سر و گردن صاف و کشیده و به روبرو نگاه کنید. ۲ – از جهت سلامتی درمانگر و حتی اطرافیان نزدیکش به ندرت بیمار می شوند زیرا او مدام در حال پاکسازی چاکراها ست. ۵٫ نکته آخر این که در آزمایشگاه های مخصوص انرژی و دستگاههایی که در این جهت به کار گرفته شده اند؛ ثابت شده است که افراد مومن و با تقوی میزان انرژی زیادتری دارند و حالات معنوی مانند نماز و روزه و دعا انسان را در حالت انرژی متراکم تری قرار می دهد. خیلی وقت ها با یک فکر منفی که مدام به سراغتان می آید ماهها و سالها خودتان را درگیر می کنید همه چیز از یک اتفاق ساده به وجود می آید اما شما مدام به آن فکر می کنید و آن را آنقدر بزرگ می کنید که تمامی این انرژی سیاه را هر روز و هر لحظه وارد بدنتان می کنید و همین باعث بیماری ها می شود نگرش ذهنی را از منفی به مثبت تغییر دهید تا بدنتان آماده شفا باشد.

بسیاری، حتی اگر این واژه را بخوانند، معنای آن را نمی دانند، فقط به این اعتماد بسنده می کنند که اگر دارویی در آمریکا به فروش می رسد، لابد ایمنی و کارآیی آن به اثبات رسیده است. کمک به درمان بیماری صرع از دیگر خواص درمانی فیروزه است. وقتی انرژی از کف دستان درمانگر وارد بدن بیمار می شود نوعی حالت گرما یا سرما به این قسمت ورود می کند و شخص بیمار این را کاملا احساس می کند. درمانگر کسی هست که با تمرین و تمرکز چاکراهای خود را باز و فعال و پاکسازی کرده است و می تواند به صورت آگاهانه میزانی انرژی را در قسمت کف دستها یعنی چاکرای کف دست ذخیره کند و از آن برای شفا دهی دیگران استفاده کند. ۱ – به پاکسازی چاکراهای اصلی بدن بپردازید زیرا وقتی بدن شفا گرفته است هم اکنون آماده پاکسازی و تطهیر همیشگی است پس باید به پاکسازی کل چاکراهای بدن بپردازید تا سلامتی تان به صورت مداوم باشد. ۵ – درمانگر ارتعاشات اطراف را به خوبی دریافت می کند تمامی فرکانس های مثبت و منفی را می گیرد اما هرگز نمی گذارد که فرکانس های منفی وارد چاکراهای بدنش شوند.

این کار تمامی احساس و موج های منفی را از بدنتان دور کرده و باعث می شود احساس بهتری داشته باشید. منظور از ترک آنها این نیست که مدام همه را از زندگی خود خارج کنید بلکه اجازه ندهید نیرو و انرژی منفی آنها وارد بدنتان شود نوعی دیوار دفاعی در مقابل آنها بکشید و اجازه ورود انرژی های منفی را ندهید. انرژی چاکراها بر ماهیچه ها، سیستم عصبی و غده ها تاثیر می گذارد بنابراین یک چاکرای غیر فعال قسمت مورد نظر را از نظر درونی و بیرونی تحت تاثیر انواع بیماری های جسمی و روحی قرار می دهد. خواص سنگ سیترین : سنگ سیترین نمایانگر صلح و دانش می باشد که بر نوع است . یا چاکرای شبکه خورشیدی، چاکرایی هست که اگر فعال باشد به شما اعتماد به نفس می دهد و قدرت تاثیر گذاری بالایی در جمع خواهید داشت از نظر جسمی هم قسمت های شکمی را تحت پوشش خود قرار می دهد. محققان به این نتیجه رسیده اند که اغلب افرادی که اضافه وزن دارند و در سنین 60-50 سالگی به تمرینات یوگا می پردازند.بعد از گذشت ده سال تمرین ، حدود 4-3 کیلوگرم از وزن بدن خود را از دست می دهند.در حالی که سایر افراد مشابه که تمرینات یوگا نمی کنند در این مدت بیش از 6-5 کیلوگرم به وزن آن ها اضافه می شود.همچنین یوگا سبب کاهش استرس و افسردگی این سنین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید