ماساژ شفابخش از طریق انرژی درمانی

لازم نیست که اعتقاد داشته باشید که ریکی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. به یاد داشته باشید افسردگی پیچیده است و نحوه عمل آنها غیر عمدی است. ساده ترین دردها تا پیچیده ترین بیماری ها با توجه کنترل میشوند. با ورود بشر به عصر زندگی گروهی و اجتماعی، انسان ها متوجه درمان دردها و ناهنجاری های همنوعان خود شدند و برای این کار از دو روش متمایز استفاده می کردند: یک خوراندن دارو و دیگری استفاده از روش های درمانی با کمک دست یا ابزار مختلف. از زمان های بسیار کهن، بشر برای درمان دردها و ناتوانی های خود از روش های مختلف استفاده می کرده است. گفتار درمانگر به شما کمک میکند تا اختلالات گفتاری خود را شناخته، بررسی نمائید و به درمان آن بپردازید. در ضمن امروزه نرم افزارها و دستگاههایی هستند که فرد از طریق آن می تواند شکل هاله ها و چاکراهای خود را مشاهده کند و اثرات وضو را امتحان کند و نتایج جدول فوق را به عینه ببیند. روش درمانی پرانیک از 4000 سال پیش در معابد شائولین به صورت مخفیانه به افراد آموزش داده میشد تا اینکه استاد چو کوک سویی که یکی از شاگردان معابد شائولین بود توسط استادش می لینگ شروع به تحقیق در مورد این روش درمانی کرد و 100 نفر از افرادی که روشن بین بودن و می توانستند انرژی ها را ببینند را جمع کرد و شروع به کار بر روی بیماران کرد و بعد از مدتی و با نتایج فوق العاده ای که به دست آورد سبک پرانیک رو ابداع کرد.

آغاز بسیاری از بیماریها در اثر گسستگی بین عامل سرور-ذهن- دی ان آ- بدن خواهد بود. ماساژ درمانی، بررسی وضعیت بافتهای نرم و مفاصل بدن و درمان درد و ناهنجاریهای فیزیکی به وسیله روشهای فیزیکی و دستی میباشد. دیگر لازم نیست منتطر باشیم تا علائم بیماری بروز کنند وسپس به دنبال درمان برویم بدون بروز بیماریها خود را به قرار گرفتن در تجربه ی سرور عادت دهیم و اینگونه سلامت جسم و روان خود را حفظ کنیم. اصوات آغازین اینگونه یک ارتعاش را با ارتعاش دیگری بهبود میدهند. بدن در اثر ماساژ دادن به طور طبیعی سروتونین یعنی مادهای شمیایی با خاصیت ضد درد تولید میکند. در ادامه با انواع روشهای ماساژ درمانی و فواید ماساژ بدن بیشتر آشنا می شوید. سرکنسول جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد در جمع فعالان اقتصادی خراسانجنوبی(کمیسیون مدیریت واردات و توسعه صادرات، حمل و نقل، ترانزیت و گمرک اتاق بازرگانی بیرجند) با تأکید بر ترویج و رونق صنعت علم و دانش و توریست درمانی گفت: خواهان انتقال انرژی از استان خراسانجنوبی هستیم. و می تواند مقدار بیشتری از این انرژی را به درون میدان انرژی بکشاند، آن را از طریق دستانش به بیمار انتقال دهد. بودن در کنار این افراد حال شما را عملا بهتر میکند، به همین دلیل است که ما به سوی افراد موفق کشیده میشویم.

به همین منوال، سرطان گوشتی کاپوزی، ضایعات پوستی سرطانی که در بسیاری از مبتلایان به ایدز بروز میکند، نماد تخریب محیطزیست و طبیعت کرۀ زمین است که شاید توسط آزمایشهای سلاحهای اتمی و زبالههای سمی و آلودگیهای دیگر صورت بگیرد و سرانجام، سیستم ایمنی بدن انسان میتواند نماد لایۀ اوزون باشد که اکنون به شکنندگی سیستم ایمنی فرد بسیار بیمار شباهت دارد. بعبارتی دیگر ماساژ بدن شکل عالی از ورزش بدون فعالیت است که می تواند بسیار تحریک کننده و نیرو بخش باشد. در این بخش ذهن آرام می گیرد و خود را به صورت سکوت تجربه میکند. سرور و شعور در همان سکوت جای دارند وسرور برای ذهن به شیوه های گوناگون پدیدار میشود. که سرور از این گسستگی ایجاد شده بیرون میلغزد و شعور سلول مختل میگردد. برای ترمیم این گسستگی باید علامت مشخصی مجددا درون این پیوستگی جای گیرد. به جای اینکه درصدد اجتنابکردن از انرژی منفی باشیم، فقط نیاز داریم برای تخلیهکردن و رهایییافتن از آن مصمم باشیم.

و در این جنگ بی نتیجه ی ماده در برابر شعور خود رانابود کنیم دریافتیم که راه درست این است که به جای جنگ صلح را جایگزین کنیم و درسایه ی این صلح درونی با بیماری خود به کمک تکینکهای شفا همه ی وجود خود و مخصوصا بخش بیمار را در معرض شعور قرار دهیم تا شاهد اصلاحات انجام شده توسط شعور واحد باشیم و شفا را لمس کنیم. با توجه کردن به نقطه ی مورد نظر برای درمان هدف جنگیدن با بیماری نیست بلکه با این توجه میخواهیم بخش بیمار را مراقبت کنیم تاغرق در شعور شود و تصحیح شود. خوب دوستان در ادامه میرسیم به معرفی خواص کزایی و مزخرف و فاجعه بار سنگ های انرژی بخش! خواص سنگ کارنلین : این سنگ جادویی برای از بین بردن افسردگی و جایگزینی آرامش بسیار کاربردی است . اما بین ما و نشانه های بیماری حایل هایی هست که ما را از به کار بردن توجه در راستای درمان بازمیدارد. درمان یکی از بیماران برای من نقطۀ عطفی به شمار میآمد و مرا به تفکری عمیق در مورد منشأ و خاستگاه بیماریها، بهخصوص اینکه چگونه و به چه دلیل یک بیماری ایجاد میشود و شکل میگیرد، چگونه درمان میشود و به چه دلیل برخی معالجه میشوند و عدهای درمان نمیشوند، هدایت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید